DNX

DNX Power Arm (posilovač ruky)

Dynamické vlastnosti POWER ARM získávají maximální sílu pro každého tenisového hráče. Díky své kontstrukci, která je od hlavice rakety oddělena se POWER ARM při nárazu míče vtažen dozadu. Tenisový míč se ponoří hlouběji do výpletu. Přesně v momentě obratu míčku začne protipohyb: POWER ARM se zhoupne dynamicky zpět do výchozí pozice a vtáhne výplet opět aktivně dopředu. Tento systém pohybu a protipohybu způsobuje extrémní zrychlení míčku. Míček je z výpletu torpédován obrovskou silou jako raketa.

DNX otevírá nové dimenze v konstrukci tenisových raket

Díky technologii DNX je možné, že raketa se spíše nepoddajnou charekteristikou, získá mnohonásobně na komfortu a síle. Takety se spíše měkkým výpletem zůstanou s technologií DNX tak měkké jako dříve, dosáhnou ovšem zcela nové úrovně co se týká stability. DNX se uplatní ve strategických oblastech každé DNX rakety. Výhody jsou znatelné při každém úderu.

Tradiční materiály odolávají zátěži pouze v jednom směru

Při nárazu míčku se zám prohne a má vysokou ztrátu energie až ca. 20%. Aby bylo dosaženo požadovaného zrychlení, musí být rychleji a přesněji přiklepnuto. Výsledek: nepřesné zásahy bodu a větší rozptyl při zásahu. Menší kontrola a kvůli ztrátě energie velké ztráty na síle.

Trubicová struktura DNX odolává působícím silám ve všech 3 směrech

Rám zůstává při každém úderu v ruce hráče stabilní. V nejdůležitějších oblastech rakety téměř nedochází k prohnutí. Tak dochází k menší ztrátě energie a většímu zrychlení popř. zvětšení síly. Posilovač DNX po stranách tenisové hlavice zajišťuje navíc stabilitu. Rám posílený technologií DNX umožňuje přesné vedení míče zasaženého mimo střed, a vždy na bod přesný výkon úderu.

54cde3e4891

DNXManschette3a_021

DNXSpange1_011