Catapult Effect

Pomocí katapult-efektu získá míč akceleraci s o 30% větší sílou a o 30% vyšší kontrolou – dokonce i míče, které netrefíte do středu úderové plochy. Po dopadu míče vytváří pružiny Catapult-effect systému hlubší „kapsu“ výpletu a tím umožňují vyšší kontrolu míče. Jakmile míč opustí struny výpletu, pružiny se vrátí do svého původního stavu – a přitom katapultují míč přes síť s přidanou hodnotou síly.

Technologie Catapult-effect je implentována u raket DNX 2 ATTIVA, DNX 3, DNX 4 a Organix 4.

  • zvýšená ovladatelnost díky delšímu času příjmu míče
  • zvýšená síla díky kratšímu času odpalu míče
  • zvýšený komfort díky šíršímu středu úderové plochy

tech_catapult1

Před zatížením – aktivace pružin Catapult effectu
Pružiny Catapult systému jsou umístěny na povrchu rámu rakety, nespojeny s rámem, a jsou předepnuty ve chvíli, kdy je raketa vypletena. Struny aktivujou pružiny.

tech_catapult2

Fáze kontroly míče – fáze dopadu míče
Když míč udeří do strun, pružiny se samy dostanou do tenze. Výsledek je takový, že struny vytvoří větší „kapsu“ a fáze příjmu míče je tak prodloužena. Ovládání míče je tak markantně lepší.

tech_catapult3

Fáze odrazu míče
Ve chvíli, kdy jsou pružiny napnuty na maximální tenzi, začne docházet k jejich návratu do původní polohy se značnou silou, čímž se akceleruje i návrat výpletu do původního stavu. Jako výsledek katapult-efektu se projeví zvýšená akcelerace míče a tím se výrazně zkrátí i fáze odrazu míče od rakety.

tech_catapult4

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení