Tenisové Rakety Völkl Tenisové Bagy Völkl Tenisové Oblečení Völkl Tenisové Struny Völkl Tenisové Doplňky Völkl

Technologie

Poznejte nejlepší vychytávky technologie Völkl

více info

Naše akce

Nahlédněte na naše akce.

více info

Výprodej

http://www.volkloutlet.cz Nakupte si za pár korun výrobky z minulých kolekcí.

více info

V.I.Q.

Jaké je Vaše V-I.Q.™? Systém výběru rakety

Čerpejte z vlastní zkušenosti. Vyvinuli jsme systém výběru rakety V-I.Q.™, abychom Vám usnadnili výběr vhodné rakety z velké nabídky různých typů. Používáme jednoduchý numerický systém pro popis všech raket. Čím je číslo nižší, tím vyšší jsou silové vlastnosti rakety. Čím vyšší číslo modelu, tím více má rakety vlastností pro kontrolu hry. Systém výběru raket V-I.Q.™ používá cílené dotazy na styl Vaší hry, aby tak pomohl vybrat raketu, která se hodí právě pro Vás.

Nejsou to pouze čísla, ale také tři barevná rozlišení, která Vám také pomohou rozlišit vlastnosti raket. Která barva je totožná s Vaší hrou (červená, žlutá nebo zelená)? Červená znamená největší SÍLU, žlutá je více orientovaná na POHODLÍ a zvolte zelenou, pokud KONTROLA je pro Vás nejdůležitější.

VIQ

C 10 Pro PowerBridge 10 MID Organix 10 325 Organix 10 295 PowerBridge 9 PowerBridge 8 Organix 8 PowerBridge 7 Organix 6 Tour Scorcher PowerBridge 5 V1 Classic PowerBridge V1 MP and OS Team Speed Organix 4 powerbridge3 powerbridge 2 power bridge 1 viq table footer viq table header