Tenisové Rakety Völkl Tenisové Bagy Völkl Tenisové Oblečení Völkl Tenisové Struny Völkl Tenisové Doplňky Völkl

Technologie

Poznejte nejlepší vychytávky technologie Völkl

více info

Naše akce

Nahlédněte na naše akce.

více info

Výprodej

http://www.volkloutlet.cz Nakupte si za pár korun výrobky z minulých kolekcí.

více info

Rakety Super G

Volkl Super G3

Pohodlná raketa k rekreačnímu hraní, šetří ruku i Vaši energii. Výborná akcelerace míče díky catapult systému v hlavě rakety.
Více..

Volkl Super G 10 Mid 330

Turnajový rám pro profesionální tenis s vysokou pružností. Dlouhý kontakt míče s raketou dodá absolutní cit pro míč.
Více..

Volkl Super G 10 Mid 320

Turnajová novinka pro opravdové bouchače. Pevný, tuhý rám (tužší než nová SG10 330g), je ve spojení s Super Gromet velmi agresivní..Opravdová profesionálka se specifickou hlavou, která se vrací do V- engine tvaru (mírné „véčko“ v srdci rakety)
Více..

Volkl Super G V1 Pro

V novém designu… Raketa plná citu pro pokročilejší hráče až i závodní tenis…Uzký rám, hlava 645cm a Super Gromet, dodá fantastický pocit. dejme označení
Více..

Volkl Super G V1 Midplus

Nová SG V1 MP je pokračovatelka řady DNX,Pover Bridge a Organix. Inovace bigrometů dodá této raketě vetší razanci a nový design nadchne ty, kteří s touto jedničkou žíjí svůj tenisový život a chtějí designovou změnu. Výborný rám pro střední nápřah a hru plnou změn. Dovolí zaútočit, promine chybu, dodá jistotu.
Více..

Volkl Super G 7

Inovovaná Super G7 je stejná, jako její předchudkyně, jen nový Super Gromet dá této specifické raketě větší razanci. Pro hráče, co mají rádi řadu V1, ale potřebují větší hmotnost je tato raketa to pravé. Pro hráče, co potřebují trošku tolerance, ale zároveň uznávají agresivní výměny.
Více..

Volkl Super G 1

Když přišla tato raketa na trh, mnozí nevěřícně zírali….Potom vyhrála testy v evropském Tennis Magazínu a stala se každý rok součástí Volkl kolekce nejprve Power bridge, potom Organix a nyní Super G… Pohodlná a velmi příjemná rekreační raketa, která se svou technologií stala nejpřesnější raketou těchto „velkých hlav“.
Více..

Volkl Super G 2

Pohodlná raketa na rekreační hru. Dámy a pánové, kteří nedisponují silovými údery, ale potřebují „akci“ od rakety, pocítí s Organix 2 SG to pravé.
Více..

Volkl Super G 10 (325g)

Turnajová profesionálka v novém kabátě. Desítka s technologií optispot zdokonalí vaši kontrolu a stane se oblíbenou tak, jako její předchůdkyně.
Více..

Volkl Super G 10 (295g)

Raketa určená pro juniory, kteři po kratší juniorské raketě hledají něco v řadách raket se standartní délkou. Jedinečná raketa pro přechod s kratší na normální délku.
Více..

Volkl Super G 5

Raketa určená pro juniory, kteři po kratší juniorské raketě hledají něco v řadách raket se standartní délkou. Jedinečná raketa pro přechod s kratší na normální délku.
Více..

Organix 9 Super G

Nová Super G devítka pro profesionály. Grommet Wrab systém po celé vnější straně rámu dává větší stabilitu, struny mají lepší kontakt s rámem a tím je lepší kontrola. V-Sponse tlumící systém v konci rukojeti chrání ruku a dává pocit jistoty. Raketa pro velmi dobré hráče.
Více..

Organix 8 Super G (300g)

Osmička v novém designu..Nejprodávanější model značky Volkl.. Super G- nový Speed Grommet, zajistí větší razanci. Raketa pro profesionály, ale i sportovní tenisty.
Více..

Organix 8 Super G (315g)

Těžší osmička je kopie její lehčí sestry, oproti té lehčí verzi si s touto raketou zahrají už opravdu jen profesonálové. Velmi oblíbený turnajový rám.
Více..

Organix 6 Super G

Nová šestka je nově vybavena Super-gromets systémem který dodá této raketě větší toleranci, protože se zvetší sweetspot, a zároveň zrychlí hru, tím, že struny mají více prostoru k pohybu v průchodkách. Výborný rám pro juniorské taklenty, vhodný pro dámy, nebo rekreační tenisty, kteří vyžadují u rakety menčí hmotnost.
Více..

Organix 4 Super G

Známá Organix 4 s inovací Super Gromet a V- Sponse systémem. Super Gromet zvětší sweetspot, a tím je rám komfortnější. V Sponse odtlumí všechny nežádoucí vybrace. Výborná akcelerace míče, odpouští chyby a dává pocit vítěze. Raketa vhodná pro širokou rekreační veřejnost.
Více..

Organix 3 Super G junior 23

Juniorská celolitá raketa Více..