Tenisové Rakety Völkl Tenisové Bagy Völkl Tenisové Oblečení Völkl Tenisové Struny Völkl Tenisové Doplňky Völkl

Technologie

Poznejte nejlepší vychytávky technologie Völkl

více info

Naše akce

Nahlédněte na naše akce.

více info

Výprodej

http://www.volkloutlet.cz Nakupte si za pár korun výrobky z minulých kolekcí.

více info

Rakety Organix Serie

Organix 2

Organix2 je pokračování velmi oblíbené PB dvojky. Tento rám osloví zejména náročnější dámy, které si potrpí na spojení kvalita, design, pohodlí. Pochopitelně i pánové, kteří hledají raketu pro rekreační pohodlnou hru najdou v Organix2 to pravé……
Více..

Organix 4

Velmi příjemný, pohodlný rám pro klubový tenis. Je vybaven osvědčeným Catapult systémem, který zvyšuje sílu úderu i při pomalejším švihu. S novou technologií Biosensor a systémem Optispot splynete v jeden nástroj…..
Více..

Organix 7

Organix 7 295g – tenisová rakety nové doby… tento rám má zvláštní image, na první pohled rekreační, ale přesto velmi sportovní až agresivní. Je to taková vylepšená V1, velmi se jí podobá, ale s 295 gramy má větší razanci a kontrolu. Všichni ti, co mají mnoho požadavků k jedné raketě, najdou v Organix7 to pravé.. Jako bonus navíc, je barevně sladěna s kolekcí bagů Team.
Více..

Organix 7 310g

Organix 7 310g – tato druhá Organix 7 je truchu těžší 310g a o 8 mm delší. Tím se stává ještě agresivnější jak u servisu, tak u hry.
Více..

Organix 8 (315g)

Turnajová „osmička“, je o 15g těžší, než její 300 gramová sestra a tím se posouvá výš do profesionálního tenisu. Oproti Organix 10 není tak náročná, ale určitě dostatečně precizní pro turnajovou hru.
Více..

Organix 10

Organix 10 Mid – tahle turnajová bomba je se svými parametry (600cm hlava a 330g )absolutní profesionálka
Více..

Organix 10 325g

Stará známá „desítka“. Turnajová legenda u firmy Volkl v moderním designu, jen ji zkusit…… Vítězka testů v německém Tennis magazínu 2011 (pdf, 1 669kb). S novou technologií Biosensor a systémem Optispot splynete v jeden nástroj – absolutní kontrola a cit.
Podívejte se na VIDEO!
Více..

Organix V1 MP

Organix V1 MP – pokračovatelka řady V1, nejprodávanější model od Volklu v novém kabátě Organix. Všestranný rám který umí odpustit, ale zároven dát pocit agresivní hry.
Více..

Organix V1 Oversize

Organix V1 OS je perfektní víceúčelová raketa, která extrémně chrání paži prostřednictvím variabilní výšky rámu a je neuvěřitelně stabilní díky použití technologie Organix. Optispot- grafika na strategicky důležitých místech zpřesní vaši hru. Vhodná pro střední až rychlejší nápřah.
Více..

Organix V1 Pro

Organix V1 Pro – tato nová tenisová raketa je snahou udělat v řadě populárních V1, trochu ostřejší agresivnější rám. Chcete-li sportovní a pohodlnější, berte V1 MP, chcete-li ostřejší a agresivnější, volte V1 Pro.
Více..